Powered by:Proticaret
Ziyaretci Defteri : Katipler Konağı
Ziyaretci Defteri
 • Sueda ve Evsa kardeşlerle, Türk mutfağına Türk Turizmine, Türk Kültürüne kazandırdıkları bu eşsiz yer için ne kadar teşekkür etsem azdır. Bu düzeyde bir mekan ancak bu iki değerli kızımızın gönülden çalışmalarıyla mümkün olabilirdi. Yemek kalitesi, mekan özelliği ve servis mükemmelliği bir yemekçinin onur duymasını sağlayabilecek özellikte. Türkiye'nin bütün şehirlerinde Evsa ve Şueda'ların bulunmasını dileyerek bu değerli çocuklarıma meslek hayatlarında başarılar diliyor, gözlerinizden öpüyorum.

  Nevin Halıcı

  Mutfak Uzmanı

  8 Ağustos 1995

  example1
 • Katipler Konağının hoş ve vefalı sahipleri;
  Beni son derece şaşortan bir o kadar da mutlu eden girişiminizi saygıyla selamlamak gerek. Son derece hoş bir ortam yaratmışsınız. Girişiminizin örnek teşkil etmesi ve diğer boynu bükük tarihi yapıların da yüzünün gülmesi dileğiyle bir kez daha kutluyor ve açıkçası şapka çıkarıyorum.
  Sevgilerle
  example1

  Yeşim KOPAN

  TRT İstanbul

  24 Eylül 1995

 • Konağın asli sahiplerinden devraldığınız mirası geleceğe en olumlu koşullarla aktarıyorsunuz. Bu hizmetiniz her türlü övgünün ve taktirin üstündedir.
  Milletimize ve ülkemize gelen yabancılara gösterebileceğimiz bu güzellik tarifsiz boyuttadır. Güzelliğe olan tutkumuzu estetik ve kültürel birikimimizi burdan daha anlamlı yansıtmak olanaksızdır. Saygılarımla
  example1

  H. Kemal GÜR

  T.C Batum Büyükelçisi

  19 Mart 1996

 • Her yerin, her şeyin yıkıldığı, betonlaştığı bir ülkede tarihimizi koruyup yeniden canlandırdığınız içimn çok teşekkürler. Her şey mükemmeldi. Saygılarımla
  example1

  Abdullah ŞAHİN

  Nokta

  13 Mayıs 1996

 • Katipler Konağına en içten sevgi ve saygılarımla
  example1

  Emel SAYIN

  Sanatçı

  2 Temmuz 1996

 • Katipler Konağında "yerli ve modern" olmanın enfes bir örneğini yaratan genç dostlarımıza yürek dolusu teşekkürler. Türkiye'nin sizin gibi insanlara ihtiyacı var.
  example1

  Zülfü Livaneli

  Sanatçı

  16 Temmuz 1996

 • Katipler Konağına başka bir vesile ile ziyaret etmek istediö. Deprem nedeni ile burada olduğum için özellikle geçmiş olsun der, başarılarınızın devamını temenni ederim.
  example1

  Prof. Dr. Ahmet Mete IŞIKARA

  Boğaziçi Ünv. Kan. Rast. Müd.

  27 Ağustos 1996

 • Katipler Konağında yaşayan ve heyecanla yaşatılan Çorum kültürünü tanımak ve tatmak fırsatını bulduk. Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği'nin konukları olduk. Konukseverliğine hayran kaldık, kültür varlığımızın güzelliği ile iftihar ettik. Teşekkür ve en iyi dileklerimizle ayrılıyoruz.
  example1

  Bozkurt Güvenç

  Cumh. Bşk. Demirel Başdanışmanı

  17 Kasım 1996

 • Her yönü çok inceşikle, zevkle düemlenmiş olan bu müstesna mekanda çok nefis bir öğle yemeği yedik. Teşekkür ediyoruz. Tüm hizmet edenleri kutluyorum.
  example1

  Sefer ULUSOY

  Ulusoy Turizm

  5 Aralık 1996

 • Kültüre ve geçmişine saygı duyan bir millet ancak gelecek için gerekli temeli oluşturabilir. Bu güzel ve atalarını bu günde yaşatan, hizmeti ile çağdaş bu güzel konakta geçirdiğimiz saatler bize unutulmaz bir Çorum gününün dinlendirici noktasını oluşturmuştur. Emeği geçenleri ve çalışanları kutluyorum.
  example1

  Ayfer YILMAZ

  Devlet Bakanı

  6 Mart 1997

 • Çorum tarihini ve kültürünü günümüzzde tanıtmaya çok büyük bir katkısı olam böyle tarihi bir mekanda bulunmaktan çok mutlu oldum. Tesisim bı derece iyi bir düzeyde bulundurulmasında katkıları olan Katipler Konağı işletmecilerini kutluyor, başarı dileklerimi sunuyorum.
  example1

  Yaşar ILIK

  Tuğgeneral

  12 Mart 1997

 • Sevgili Süeda ve Efsa hanımlar, Çorum'da socal, hoş zevkli bir mekanda, şimdiye kadar tatmadığımız özel yemeklerle bize çok güzel bir gün yaşattınız. Kültürümüzü yaşattığınız için sizlere içten teşekkürlerimizi sunuyor, başarılar diliyorum. Misafirperverliğinizi hep hatırlayacağınız.
  example1

  Nedred ÖYMEN

  Dışişleri Mensupları Eşleri Day. Der.

  15 Mart 1997

 • Katipler konağında yemek yemek, tarihle yeniden tanışmak demektir. Zerafet, incelik yanında Türk mutfağının lezzetini Katipler Konağı'nda tadabilirsiniz.
  example1

  Cüneyt ARKIN

  Aktör

  20 Mart 1997

 • Çorum'un güzelliğine güzellik katmakla kalmamış, tüm Türkiye'nin örnek alması ve iftihar etmesi gereken bir hizmet sunmuşsunuz. Ne mutlu size! Sizleri tanımaktan mutluluk ve onur duydum... Allah cümlenizden razı olsun! Muhabbetle...
  example1

  Engin NOYAN

  Tiyatrocu

  19 Mayıs 1997

 • Katipler konağı'nın konuğu olmaktan onur ve heyecan duyduk. Geleneği geleceğe taşıma kavgasında, beynimize ve gönlümüze yeni pencereler açanlara minnet borçluyuz. "Katip arzıhalim yaz yare böyle" demişti büyük ozanımız. Biz de Katipler Konağı'nı gönül dostlarımıza böyle yazdık. Saygılar.
  example1

  Fatih KISAPARMAK

  Türk Halk Müziği Sanatçısı

  28 Kasım 1997

 • Eski ve özgün bir yapıyı günümüze kazandırdığınız için sizim gibi değerli hanımlara çok teşekkür ederim. Türkiye'nin sizin gibi topluma hizmet eden genç kadınlara ihtiyacı olduğuna inancım sizinle pekişti. Nice mutlu yıllara...
  example1

  Nevval SEVİNDİ

  Gazeteci - Yazar

  18 Ocak 1998

 • Çorum'da yapılan halter şampiyonası için geldiğimde Katipler Konağı'nda Çorum'un mahalli özellikli yemeklerini yedim. Çok nefisti. Teşekkürlerimizi sunarız.
  example1

  Halil MUTLU

  Dünya ve Olimpiyat Şampiyonu

  21 Kasım 1998

 • Katipler Konağının tüm personellerini geleneğimizi yaşattıkları için tebrik ederiz. Gerçekten Çorum'un yöresel yemeklerini tadarak zevkle yaşadık. Ellerinize Sağlık. Teşekkürler.
  example1

  Süheyl - Behzat UYGUR

  Tiyatro Oyuncusu

  3 Aralık 1998

 • Katipler konağında Çorum'un kendine özgü yemeklerini tattık. Zevkle yedik. Çorum'un uygar yaşamını, tarihten gelen değerlerimizi görmüş olduk. Bu olanağı sağlayan Konak sahiplerini canı gönülden tebrik ediyorum. Damak tadıyla turizm yolunda hizmet eden, konağı çalıştıran bu insanları kültürüne değer veren herkesin ziyaret etmesini diliyorum.
  example1

  Erdal İNÖNÜ

  Bilim Adamı - Siyasetçi

  3 Aralık 1998

 • Herşeyden önce son derece güleryüzlü ve temiz bir ekip tarafından karşılandık. Katipler Konağı, Osmanlı tarihinden çok sevimli kesitler yansıtmaktadır. Yemekler MÜTHİŞ! (Baştaki çorba çok hoştu) Herşey için teşekkürler.
  example1

  Gülben ERGEN

  Sanatçı

  19 Ağustos 2000

 • Katipler Konağı'nı Çorum'un yemek kültürünü korumada gösterdikleri başarıdan dolayı kutluyorum. Bütün yemekleriniz son derece lezzetli. Teşekkürler.
  example1

  Süheyla TAYLA

  ABD Büyükelçiliği Siyasi İşler Danışmanı

  30 Eylül 2004

 • Bugün ilk kez gelmiş olduğumuz Çorum'da bu güzel Konak'ta muhteşem bir damak şöleni yaşadım. Burada bulunmaktan büyük mutluluk duyduğumuzu ifade ediyor, hayırlı günler, hayırlı işler diliyorum. Sevgi ve Saygılarımla
  example1

  Prof. Dr. Gülay BARBARASOĞLU

  Kandilli Rasathanesi Müdürü

  7 Mart 2005

 • Çorum Valisi olarak atandığım günün hemen ertesinde ilimize gelen değerli konuklarla bilikte Katipler Konağı'nda bulunmaktan ve bu güzel ilimizin tarigi mirası olan güzel yemekleri burada tatmaktan ve misafirlerimize ikram etmekten büyük memnuniyet duydum. Hakikaten geleneklerimizi, yemek çeşitlerini tarihi mekan ile güzel bir şekilde birleştirerek sunmak önemli bir hizmettir. Bu vesile ile Konak işletmecisi ve çalışanlarını tebrik ediyorum.
  example1

  Mustafa TOPRAK

  Çorum Valisi

  27 Nisan 2007

 • Katipler Konağı bir zaman makinası. İçine gireni kucaklayıp bir önceki yüzyıla götürüyor. Keşke her kentte buna benzer bir konak olsa. Restoran gözümüzde gerçek bir müze. Herşey mükemmel. Hele yemekler!... Hepsi damak çatlatan cinsten. Herkesin eline sağlık.
  example1

  Mehmet YASİN

  Gezgin / Hürriyet - CNN Türk

  11 Mart 2008

 • Samimiyetini güleryüzlerin, nefis yemeklerin, tarihin bir arada bulunduğu bu güzel konakta ağırlanmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz. Hem sizin hem de bizim tarihimize sahip çıktığınız için sonsuz teşekkürler...
  example1

  Yeliz DOĞRAMACILAR

  Oyuncu - Sunucu

  16 Temmuz 2008

 • Çorum ilimizi uzun zamandır tanırım. Kentte bir çok değişiklik olduğunu gözlemleyip mutlu oldum. Ama değişmeyen birşey de gördüm. Katipler Konağı'nın lezzet ve hizmet anlayışı. Sizleri kutlar, başarılarınızın devamını dilerim. Sevgilerimle.
  example1

  Emin OLCAY

  Oyuncu

  25 Mart 2009

 • İzmir Devlet Tiyatrosunun "Misafir" adlı oyunu ile misafir olacağımızı sandığımız Çorum'da kendimi bir anda çocukluğumda, evimde hissettirdiniz. Sağolun, varolun. Hele "İskilip Dolması" Yok mu... Var! İyi ki de var! İyi ki varsınız. Ellerinize, emeğinize sağlık.
  example1

  İbrahim Raci ÖKSÜZ

  Oyuncu

  7 Mayıs 2009

 • İnsan anılarla zenginleşirmiş... "İnsanın bir anısı olabilmesi için yaşaması gerekirmiş" derler. Katipler Konağı'nda yaşadım, öğrendim. Damağımda kalan lezzetle ayrılacağım buradan. Artık anı defterimin hep anımsanacak sayfasında olacaksınız. Herşey için teşekkürler. Not: Gerçek gurme ve lezzet rehberi İbrahim Naci'ye beni burayla buluşturduğu için teşekkür ederim.
  example1

  Gürol TONBUL

  Oyuncu

  7 Mayıs 2009

 • Çorum'un yıllardır başarıyla hizmet eden tarihsel lezzet duraklarından Katipler Konağı'nda konuk olmanın tadını yaşadık. Bu güzel günün huzurlu ortamınının hayat boyu sürmesini dileyerek teşekkürlerimi sunarım.
  example1

  Ertuğrul GÜNAY

  T.C Kültür ve Turizm Bakanı

  21 Mayıs 2009

 • Partimizin il kongresi için geldiğimiz Çorum'da, Çorum'un konukseverliğini, muazzam mutfağını bu kadar otantik bir ortamda sunan ve sergilenen tüm kardeşlerimi yürekten kutluyorum. En kısa zamanda yeniden buraya gelmeyi umuyorum.
  example1

  Egemen BAĞIŞ

  Devlet Bakanı - Başmüzakereci

  28 Haziran 2009

 • Güzel Çorumumuzun bu tarihi mekanında "katipler konağında" bize çok güzel yemekler sundunuz. Çorumun damak zevkini tattırdınız. Çok çok teşekkürler, başarılarınızın devamını dilerim.
  example1

  Abdülkadir AKSU

  İstanbul Milletvekili

  16 Temmuz 2010

 • Çorum'daki en güzel mekanlardan biri burası. Çok güzel dekore edilmiş, çok iyi hizmet veren bir işletme. Tarihi soluyarak yöresel Çorum lezzetlerini tatmak için ideal bir mekan. Show TV olarak çok keyif aldık. İlginize teşekkür ederiz.
  example1

  Ezgi SERTEL

  Lezzet Haritası Prg.

  30 Ekim 2014

 • Sevgili Katipler Konağı ailesi; barış dolu, lezzet dolu, sohbet ve saz, söz dolu bir gecede buradayız. Güzel ev sahipliğiniz için çok teşekkür ederim.
  example1

  Aynur Tartan

  TV Sunucunusu.

  10 Aralık 2014

 • 7 Haziran genel seçimleri için yapılan çalışmalara destek vermek üzere Çorum'dayız. Programlar sonrası "Katipler Konağı'nda" dinlenme molası verdik. Yemeklerinin güzelliği, ortam, çalışanların güleryüzü ve güzel servisi muhteşemdi. Fevziye Hanımın zarif ve nazik ev sahipliğinden ötürü öncelikle kendisine ve onun şahsında tüm çalışanlara başarılarının devamını dilerim.
  example1

  Güldal AKŞİT

  Turizm ve E. Devlet Bakanı

  1 Haziran 2015